Obserwatorzy

sobota, 8 października 2016

Jedenaste Święto Miodu w Płazie

Dzisiaj na moim blogu wróci gorąca atmosfera minionego lata. Jeszcze we wrześniu organizacje w Płazie, w miejscowości gdzie mieszkam zorganizowały Jedenaste Święto Miodu.
Głównym pomysłodawcą jest biblioteka w której pracuje. I jako pracownik włączyłam się bardzo aktywnie nad przygotowaniem tego dnia dla mieszkańców. Przygotowanie trwały bardzo długo, załatwienie wszystkiego pochłonęło sporo czasu i energii osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie. 


Od samego początku Święto Miodu nastawione jest na promowanie zdrowego stylu życia, profilaktyki zdrowotnej, promowaniu naszego regionu. A przede wszystkim na promocji produktów pszczelich i całej kultury związanej z pszczelarstwem. I tak było tym razem. Wokół sceny zgromadzili się pszczelarze - którzy sprzedawali własne wyroby. Pokazana była żywa pasieka - niemała frajda dla wszystkich dużych i małych. Wraz z pszczelarzami swoje przedmioty rękodzielnicze prezentowali różnorodni wystawcy. Była biżuteria, obrazy, maskotki i inne przedmioty które można było zakupić. 

Na scenie prezentowali się zarówno nasi lokalni artyści jak również zaproszeni goście. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Cieszy mnie bardzo fakt, że w takiej mała miejscowość można i udaje się zorganizować taka imprezę dla mieszkańców. Zabawa była na prawdę super, mam nadzieje, że za rok również uda się przygotować już kolejne Dwunaste Święto Miodu.

Zapraszam Was na relację fotograficzną :)
Gwiazda Jedenastego Święta Miodu grupa kabaretowa Trutnie


Słodkości zakupione na imprezie

Oraz dużo, dużo miodu....faceliowego, rzepakowego, akacjowego i wielokwiatowego z lawendą


Pozdrawiam,
Natalia

7 komentarzy:

 1. ojej, chciałabym tam być<3 na pewno nie wróciłabym z pustymi rękoma;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno. Było tyle pyszności do zjedzenia. Jak i biżuterii i innych przedmiotów które na pewno by ci się spodobały. A i jeszcze kosmetyki naturalne...miałabyś w czym wybierać.

   Usuń
 2. Podoba mi się to święto,szkoda,że u ans czegoś takiego nie ma :)

  OdpowiedzUsuń