Obserwatorzy

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Na ludowo, kolorowo...

Koniec pracy na dzisiaj. Z tego wszystkiego (pośpiechu i zmęczenia) wylałam sobie na moje materiały wodę. Eh...trudno się mówi. Moje filcowe kawałki schną teraz w bezpieczniejszym miejscu. Reszta będzie czekała jutro na realizację. A jest tego jeszcze.

Również z przerażeniem patrzę na moją komodę gdzie czekają dwie sukienki do zszycia, jedna do zwężenia. Muszę się za nie wziąć w tym tygodniu żeby mi już nie zalegały. No i żeby mama ciągle nie narzekała że jeszcze tego nie skończyłam :) wiecie jakie mamy potrafią być, a moja to już czasem przechodzi samą siebie.

Teraz kilka słów na temat zdjęć. Wczoraj dosłownie trzy godziny wycinałam z resztek filcu kółeczka różnej wielkości. I zobaczycie sobie efekt wycinania. Nie udało mi się wszystkiego zużyć zaledwie kilkanaście. Zrobiłam też białą broszkę na zamówienie, ale czekam jeszcze na wiadomość od koleżanki w paru kwestiach jej zakończenia. Aaaaa i bym zapomniała udało mi się zrobić dwie bransoletki metodą makramy. Kiedyś zobaczyłam ją u jednej dziewczyn na blogu: a mianowicie u: http://joanka-z.blogspot.com/2011/10/jak-zrobic-etniczna-bransoletke-z.html
Zrobiłam sobie dwie próbne. Ale jakoś strasznie nie podoba mi się z tym różowym. I chyba też za bardzo nie jest podobna do tej z wyżej wymienionego bloga :) mnie wyszły jakoś takie koślawe. Ale będę jeszcze próbowała. Cieńszy sznurek byłby chyba jednak lepszy.

Dobrze, a teraz zdjęcia:

Moje kółeczka


Broszka: w sumie nie dokończona, ponieważ miałam pomysł i na tym się skończyło. Nie wiem jak je połączyć żeby wyglądało ładnie. Jak wymyślę i zrobię to wrzucę jeszcze zdjęcia całości. Więc na razie tylko w kawałkach.
A tu już w pełni zrobione:

SPRZEDANASPRZEDANA


SPRZEDANA
I jeszcze biała:

SPRZEDANA


Oraz już na sam koniec bransoletki:

SPRZEDANANa dzisiaj to tyle :)
Pozdrawiam,
Natalia

2 komentarze:

  1. bardzo ciekawa ta broszka :)

    zapraszam do siebie i zachęcam do obserwowania :))
    http://pattis-fashion-place.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  2. @ Patrycja O. dziękuje i pooglądam Twojego bloga

    OdpowiedzUsuń