Obserwatorzy

poniedziałek, 27 lutego 2012

Nowości

Trochę nowości koralikowych i filcowych. Koraliki, sznurki tym razem od sklepu Pasart. Bardzo duży wybór, wiele pozytywnych koralików i innych dodatków. A co najważniejsze szybka przesyłka.I tutaj puszek. Szczerze powiem nie wiem do czego go ludzie kupują. Ja zakupiłam go bo chce z niego zrobić ogon dla królika. Bo jak mama słusznie zauważyła powinien mieć!
Mam też dwie srebrne zawieszki. Są strasznie małe i teraz muszę coś z nimi zrobić. prawdopodobnie będą to bransoletki.I dużo dużo filcu.Teraz tylko czekać na efekty. 


Pozdrawiam,
Natalia

5 komentarzy:

 1. Piękne zbiory :) Teraz tylko tworzyć.
  A mam pytanie o filc. gdzie sie zaopatrujesz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Głównie filc kupuje w empiku - ale czasami jest tak, że go brakuje i długo czekam na nową dostawę. Dlatego kupuję więcej i wydaję na niego nie małe pieniądze. Gdy potrzebuje grubszy filc wtedy kupuje w sklepie papierniczym (u mnie w Chrzanowie można taki zakupić). Znalazłam również sklep internetowy z tkaninami http://www.tkaninysklep.pl/ w którym również do wyboru jest filc, i tutaj zazwyczaj kupuje 0.5 metra o szerokości 90 cm. Sklep ten jest o tyle fajny że bardzo szybko przychodzą przesyłki. W jednym dniu zamawiam, płacę i na drugi już paczka jest wysyłana.

   Usuń
 2. nie mogę się doczekać co też ciekawego wyczarujesz z tych materiałów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale się będzie działo ;d

  OdpowiedzUsuń