Obserwatorzy

wtorek, 6 marca 2012

Inspiracji część pierwsza

Jest ciekawie z inspiracjami z mojego wiosennego candy. Dla osób które nie wiedzą lub trafiły tu pierwszy raz przypominam że można wygrać broszkę. Wszelkie informacje tutaj  <klik>. Czas macie do 17 marca.

Nie bez powodu prosiłam aby wpisywać linki do stron z wiosennymi inspiracjami, ponieważ bardzo ich potrzebuje. I dziękuje za wszystkie. Zdjęcie, tekst, wiersz czy piosenka może stać się dla mnie inspiracją. Ba! nawet nieopatrzny komentarz staje się źródłem inspiracji. Ale wszystko po kolei. Pierwsza inspiracja znaleziona przez Mintelegance przedstawia wiosnę w Paryżu. I pomyślałam sobie o broszce. I pewnie byłaby piękna, gdybym jej nie zepsuła. Muszę się przyznać, że dużo nad nią siedziałam głównie ze względu wyszywania, a podczas ostatnich prac zepsułam ją totalnie. Najpierw za dużo kleju pomiędzy dwoma warstwami filcu. A później zszycie zieloną nitką. Pokażę Wam ją ale jej wygląd zostawia wiele do życzenia. A szkoda bo mogła być taka piękna.

Oto zdjęcia:
w całości  i w przybliżeniu:Nie wiem czy uda mi się ją naprawić. 

Kolejne rzeczy z Waszych inspiracji w następnych postach.
Pozdrawiam serdecznie
N.

3 komentarze:

  1. podoba mi się pomysł z gałązkami i koralikami po lewej:) następna będzie piękniejsza:)

    OdpowiedzUsuń
  2. wiesz co, nie wiem czy list od Ciebie już przyszedł, bo nie sprawdzałam skrzynki od ostatniego tygodnia. jutro sprawdzę i dam znać:)

    OdpowiedzUsuń
  3. właśnie odebrałam przesyłkę od Ciebie:) ślicznie dziękuję:* w rzeczywistości bransoletki są jeszcze piękniejsze:D

    OdpowiedzUsuń